نظر مدرسین محترم زبان انگلیسی دوره‌ی

«آموزش مکالمه‌ی زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی»

«از آن جایی که مخاطب از من افراد تاثیرگذار جامعه هستند، و از آن جا که این افراد علاقه مندی های مختلفی دارند، من هم باید در مورد مسائل مورد علاقه‌ی ایشان اطلاعاتی هر چند مختصر داشته باشم. مواردی همچون مدیریت، محیط زیست، اقتصاد و غیره که باعث چند بعدی شدن من شده است.»
بهاره شهامت
مدرس و سوپروایزر تیم TCP
«آشنایی و تعامل با افراد مختلف با ديدگاه‌ها و شخصيت‌های متفاوت، جالب‌ترین اتفاقی است که برای من افتاده كه اين هم در رشد فكری من بسيار حائز اهميت است.»
سوسن سادات سیدی
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
«در کنار اطلاعات خیلی خوبی که در گفتگو با زبان آموزانم در زمینه‌هایی مثل اقتصاد، فرهنگ، ادبیات،مدیریت و غیره کسب کردم، انعطاف پذیر بودن ساعت کاری ام را هم خیلی دوست دارم.»
فرنگیس محمودی
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
«ارتباط با زبان‌آموزانی که کوهی از تجربه هستند برای من هم آموزش و رشد زیادی در پی داشته. یادگیری در تی‌سی‌پی دوطرفه است.»
زهرا حسنی
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
«در کنار این مزیت که کار را از منزل انجام می‌دهم، می‌توانم به بزرگتر شدن دایره لغات خودم هم اشاره کنم. به این دلیل که باید در مورد مسائل مختلف با زبان‌آموزانم صحبت کنم.»
خدیجه محمدی
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
«بر خلاف جاهای دیگر، تی‌سی‌پی به یک کتاب و یا روش تدریس مشخص اکتفا نکرده. بلکه با توجه به نیاز زبان‌آموز برای ایشان مواد درسی مختلف و متنوع آماده می‌کند.»
یاسمن قدسی
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
«کار در باران به معنی تبادل دانش بین زبان‌آموز و استاد است و چه چیزی از این با ارزش تر؟»
مرضیه رنجبر
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
«هر لحظه کار در باران برای من مساوی است با جمع‌آوری دانش و تجربه‌های منحصر به فردی که شاید به دست آوردنشان هر جای دیگه غیر ممکن باشد. از دیگر ویژگی‌های بارز کار کردن در باران تیم فوق‌العاده حرفه‌ای و صمیمی باران است که نظم و حس خوب در این تیم معنا می‌شود. خوشحالم که بخشی از این خانواده بزرگ هستم.»
لیلا محمودی
مدرس آموزش زبان انگلیسی تلفنی
TCP-Telegram