«معرفی دوره‌»

موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران در تاریخ دهم آبان ماه ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی سازمانی، مهارت ارتباطات و گفتگوهای بین‌المللی آغاز نموده است. گروه باران با تجربه ۱۷ سال سابقه فعالیت در کنار سازمان‌های بزرگ کشور و مدیران موفق و سرشناس، دغدغه‌های آموزش زبان‌آموزان را در نظر می‌گیرد و با برنامه‌ریزی دقیق و سریع برای ارتقاء مهارت‌های آنها قدم برمی‌دارد.

پیشنهاد ما برای شما دوره‌ی «آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی» می‌باشد.

اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید به صفحه‌ی «مشاوره‌ی گروه باران» مراجعه بفرمایید.

ویژگی‌های دوره

calendar

 از شنبه تا پنجشنبه


زمان

از ساعت ۷ تا ۲۳


like

انتخاب روز و زمان کلاس طبق نیاز زبان‌آموز


تماس تلفنی

برگزاری کلاس بصورت تلفنی

ویدیو گرافی دوره‌ی TCP با صدای کارشناس دوره

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی | TCP

دوره‌ی TCP) Telephone Conversation Program) برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

برنامه‌ی آموزشی TCP به این صورت است که هر زبان‌آموز حداقل دو جلسه در هفته را باید انتخاب کند. هر کدام از این جلسات ۲۰ دقیقه بوده و زبان‌آموز می­‌تواند ساعت دلخواه خود را بین بازهی زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب انتخاب کند. با توجه به اینکه این جلسات از شنبه تا پنج شنبه ارائه می‌شود می‌توانند دو روز را به دلخواه انتخاب کنند. طبق ساعتی که مشخص می‌شود با زبان‌آموز تماس گرفته شده و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ی تنظیم شده‌ی موسسه‌ی باران تا پایان همان روز، یک گزارش کیفی از نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز و مطالبی که برای جلسه‌ی بعد نیاز دارد، برای زبان‌آموز ارسال می‌شود.

تمام زبان‌آموزان در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی در جلسه‌ی اول توسط استاد نیاز‌سنجی می‌شوند و بعد از نیازسنجی و تعیین سطح زبان‌آموز می‌توانیم نتیجه بگیریم چطور بهترین مسیر آموزشی را برای زبان‌آموز پیاده‌سازی کنیم.

افرادی که دوره‌ی TCP را می‌گذرانند علاوه براینکه برای مشاوره به اساتید خود دسترسی دارند، از کانال تلگرام https://t.me/goodnewstcp می‌توانند استفاده کنند و در آنجا نیز مطالب برای یادگیری بهتر تنظیم شده است.

نظر خانم شهرزاد حیدرخدایی از شرکت O۱

تعریف دوره‌ی TCP را از زبان کارشناس دوره گوش کنید.

دوره‌ی TCP برای سه گروه زیر پیشنهاد می‌شود:

اول:

«به دلیل عدم اعتماد به نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند.»

برای افرادی که خجالتی هستند و تا این زمان به دلیل عدم اعتماد به نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند. همچنین اعتماد به نفس لازم و کافی برای حرف‌زدن کنار دیگران را به دست نیاورده­‌اند و یا به هر دلیلی از نعمت یادگیری زبان محروم شده‌اند. در این دوره شما در یک محیط آرام مانند خانه یا محل کار خود می‌توانید به راحتی ۲۰ دقیقه که فقط شما و استاد جلسه تلفنی خصوصی داشته باشید. حتی اگر شما اشتباهی هم در کلاس داشته باشید، هیچ فردی جز شما و استاد شما متوجه‌ی آن نخواهد شد. مطمئن باشید که بعد از گذشت چند جلسه همه‌ی این اشتباهات برطرف شده و به پیشرفت خیلی خوبی خواهید رسید. این دوره کاملا برای شما خصوصی حساب می‌شود و بعد از گذشت یک یا دو ترم، تجربه می‌کنید که چقدر اعتماد به­ نفس لازم در شما زنده خواهد شد و زبان انگلیسی را خیلی راحت یاد خواهید گرفت.

دوم:

«مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند.»

مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند. به عنوان مثال می‌توان به گروه سنی بالای ۳۰ سال اشاره کرد. افرادی که ترس شروع دوباره را دارند می‌توانند با ثبت نام در دوره‌ی TCP ترس خود را از بین برده و یک شروع دوباره و موفق داشته باشند. در این دوره فقط زبان‌آموز هست و استاد. با شروع دوره بعد از چند ترم شما به محیط آموزشی بر می‌گردید و این باعث می‌شود که ذهن شما به مرور آمادگی لازم را کسب کند و اعتماد به­ نفس از دست رفته برگردد. مهمترین نکته این است که شما توانستید بر ترس خود پا بگذارید و از آن عبور کنید و زبان انگلیسی را مجدد شروع کنید و دوباره به محیط آموزشی برگردید.

آخر:

«هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند.»

مناسب برای افرادی است که در گذشته چندین موسسه‌ی آموزش زبان ثبت نام کرده‌­اند ولی هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند. شما به راحتی می­‌توانید تفاوت این دوره را با بقیه‌ی روش‌های آموزش زبان انگلیسی احساس کنید. در دوره‌ی TCP این تفاوت را متوجه خواهید شد و آن نتیجه‌ای که سال‌ها در کلاس‌های حضوری و موسسات گوناگون به دنبال آن بودید را به راحتی در تماس‌های ۲۰ دقیقه‌ای در محل کار خود یا محیط خانه در یک محیط راحت و امن در این تماس‌های به‌دست بیاورید.

TCP-Telegram