سوالات متداول

TCP (آموزش زبان انگلیسی از طریق تلفن) چیست؟

اسم این دوره مخفف عبارت Telephone Conversation Program است. این دوره در موسسه افق ارتباط بین المللی باران (گروه باران) در سال ۱۳۸۲ طراحی و اجرا شد. دوره TCP با توجه به نیازها و شرایط زندگی افراد پرمشغله و بزرگسال طراحی شده و هدف اصلی این دوره تمرکز بیشتر روی دو مهارت Listening و Speaking به منظور بالابردن اعتماد به نفس افراد در مکالمه زبان انگلیسی است.

تدریس در تیم TCP چه مزایایی برای مدرسین این دوره دارد؟

در آخرین فیدبک‌ گیری و نظر سنجی که از مدرسین تیم TCP در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ گرفته شد، مدرسین این دوره این مزایا را عنوان کردند:

  • صرفه‌جویی بسیار زیاد در زمان و به خصوص در زمان رفت و آمد وجود دارد.
  • تعامل با زبان‌آموزانی متفاوت و خاص که لذت کار و همچنین یادگیری را برای مدرسین چندبرابر کرده است.
  • انعطاف زمانی بالا به طوری که مدرسین می­‌توانند از زمان های خالی خود مثل ساعات پایانی شب (۱۹:۰۰ تا ۲۳:۰۰) و یا ساعات اولیه صبح (۷:۰۰ تا ۹:۰۰) کار کنند.
  • تعامل با تیم اجرایی حرفه‌ای، دلسوز و منظم وجود دارد.
  • کسب درآمد منظم.

همچنین می­توانید نظرات اساتید را مطالعه کنید.

مخاطبین (زبان آموزان) این دوره چه کسانی هستند؟

این دوره از سال ۱۳۸۲ در حال اجرا شدن برای مدیران ارشد، سرپرستان و کارشناسان سازمانهای بزرگ کشور (مثل بانکها و پتروشیمی ها) است و از سال ۱۳۹۵ با توجه به رضایت بالای این عزیزان و به درخواست خودشان این دوره را برای عموم افراد با افتخار ارائه می­دهیم. با توجه به نوع دوره، عمده مخاطبین ما افرادی هستند که یادگیری زبان و گرفتن نتیجه برایشان خیلی مهم است و معمولا اهداف مربوط به کسب و کار و مهاجرت را مدنظر دارند.

ساعت کاری به چه صورت هست؟

ساعت کاری برای مدرسین تیم TCP بسیار منعطف است و می­‌توانند از ساعت ۷:۰۰ صبح تا ۲۳:۰۰ با توجه به زمان‌های آزاد خود، برای این کار زمان اختصاص دهند. البته ساعت کاری موسسه برای انجام امور اجرایی از ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ می‌باشد.

چگونه می­‌توانم برای تدریس در دوره TCP درخواست همکاری کنم؟

شما می­‌توانید با ورود به قسمت «همکاری با ما» در انتهای صفحه اصلی  فرم «تقاضای همکاری» را پر کنید و یا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۰۱۵۲۹

۰۲۱-۸۸۲۰۱۵۳۰

آیا زبان‌آموزان به هدف اصلی دوره دست پیدا کرده‌اند؟

دلیل تداوم این دوره، علیرغم ناشناخته بودنش برای عموم مردم، نتیجه بخشی آن بوده است. پیشنهاد می­‌کنم در بخش «تی سی پی از زبان خودتان» در وبسایت مطالعه کنید.

آیا از کتاب خاصی استفاده می‌کنید؟

خیر، این دوره توسط افراد متخصص و با تجربه در داخل گروه باران طراحی شده و محتوای آموزشی هم بر اساس تحقیقات و نیازسنجی های مداوم ما از زبان‌آموزان برنامه‌ریزی شده است. این تحقیقات و نیازسنجی‌ها و بازخوردها به صورت مستمر در حال انجام هستند و هر زمان لازم باشد، تغییراتی در محتوای آموزشی داده می‌شود.

آیا زبان دیگری را غیر از زبان انگلیسی تدریس می‌­کنید؟

خیر، تخصص ما صرفا در آموزش اثربخش زبان انگلیسی است.

TCP-Telegram